Středisko Roháč

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Jana Roháče z Dubé 29, Doksy 47163

Velmi dobré
dle 21 recenzí

81%

René Brichta
jednotlivec, 29.7.2016

Středisko Roháč naleznete ve Starých Splavech u Doks, asi deset minut chůze od Máchova jezera. V sousedství se nachází železniční stanice. Středisko nabízí nenáročné ubytování v 9 jednoduše zařízených pokojích se společným sociálním zařízením. Televize je k dispozici ve společenské místnosti.V budově můžete využít také turistické Informační centrum, počítačovou učebnu, prodejnu občerstvení, prodejnu společenských her a stavebnic a také veřejný internet.
Řidiči jistě ocení možnost parkování na hotelovém parkovišti či v garážích.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Středisko Roháč On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Třílůžkové pokoje

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Středisko Roháč Pokoje

K pohodlnému ubytování je připraven 1 jednolůžkový, 5 dvoulůžkových a 2-3 třílůžkové pokoje. Hotelové pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízené tak, aby hostům zajistily příjemný, klidný a pohodlný pobyt. Na pokojích je k dispozici studená voda. Sociální zařízení a sprchy jsou společné na patře. Pokoje i celý objekt disponují bezplatným bezdrátovým internetovým připojením.

Středisko Roháč Gastronomie

Součástí střediska je vybavená kuchyňka, ve které si mohou hosté připravit snídaně a drobné občerstvení. V kuchyňce nechybí varné konvice, elektrická dvouplotýnka, lednice, mikrovlnná trouba, dostatek hlubokých i mělkých talířů, sklenice, hrnečky i příbory. V místním obchodě lze rezervovat pečivo i jiné potraviny. Ve Starých Splavech je velké množství restaurací a bister.

Středisko Roháč Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Středisko Roháč Okolí

Doksy a Staré Splavy jsou nejznámější a nejvyhledávanější rekreační střediska severních Čech. Dominantu města tvoří náměstí s mariánským sousoším ze 17. století a kostel sv. Bartoloměje. Na pláži v lázeňské obci Staré Splavy leží zcela originální aquapark se spoustou neobvyklých atrakcí pro děti. Projet se můžete také na různých šlapadlech či výletní lodi.

Středisko Roháč

Jana Roháče z Dubé 29, Doksy
Zobrazit celou mapu